Péče o ruce s kosmetikou Margaret Dabbs

Manikúra Margaret Dabbs v domácím prostředí

Nastala nám doba, kterou si nikdo z nás nedokázal ani ve snu představit. Jsou zavřeny kosmetické salony kde jste si dopřávali pravidelnou péči. Navíc, pobyt doma je spojen s častějším vařením, uklízením a umýváním nádobí a s tím spojeným používáním saponátů (eko přípravky), a to rukám taky neprospívá. Vysouší se nejen pokožka rukou, ale také nehty a jejich okolí. K tomu ještě chlad, vítr, sníh a střídání teplot, navíc se ještě přidává nadmíra dezinfekce. Pro ruce velmi náročné období.  Pokožka rukou je často vysušená popraskaná a šupinatá, ztrácí hebkost a jemnost.

Ach jo. no nic, nebudeme zoufat, dostanete od nás pár tipů jak to můžete zvládnout doma sami.

• Zapilovat nehty hezky do požadovaného tvaru (co zvládnete, moc se s tím netrapte), použít doporučuji skleněný pilník Margaret Dabbs.
• Nehtíky můžete i vyleštit leštičkou Margaret Dabbs.
• Provést jemně peeling, zaměřte se na ztvrdlá místa na kloubech, hranách ukazováků a okolí nehtů  Margaret Dabbs London Exfoliating Hand Scrub. V peeling/exfoliační pěně najdeme jojobu a pomerančovou kůru, která jemně odstraní všechny mrtvé kožní buňky (šupinky z pokožky) a dodá pokožce vitamín C. Po peelingu bude pokožku rukou hydratovaná a jemná.
• Poté ponoříte ruce do mísy s připravenou výživnou a silně regenerační koupel koupelí na cca 5–10 min.
• Po koupeli si aplikujeme výživu na kůžičky, promasírujeme výživu do nehtu a nehtového okolí, poté kůžičky zatlačíme směrem ke kořeni nehtu (k tomu nám postačí vlastní nehet – je dost silný, aby se kůžička zatlačila a slabý, aby neublížil kůžičce okolo nehtů). Výživné sérum na nehty a nehtovou kůžičku Margaret Dabbs London Nail & CuticlSerum je úžasné pro hydrataci nehtů, pomáhá předcházet infekcím nehtů, posiluje je proti lámání a třepení, hydratuje a zjemňuje nehtovou kůžičku.
•  A na finále důkladně naneseme intenzivní hydratační krém Margaret Dabbs London Intensive Hydrating Hand Lotion.

Po této proceduře budete mít ruce heboučké a krásně vyživené.  Je fajn si ruce alespoň hodinu nemáčet ve vodě, ideální je si tuto proceduru udělat před spaním.

Ošetření provedeme 1× týdně.
Jako ochranu před nepříznivým počasím můžete použít na ruce ochranný sprej na ruce Margaret Dabbs London Hand Protection Spray. Vytvoří ultra-tenký, transparentní a prodyšný film, který chrání pokožku vašich rukou a nehtů před vysycháním vlivem chladu a mrazu.
Při delším pobytu venku noste rukavice.
Při dodržování tohoto postupu budete mít i v zimě ruce krásné, jemné a hydratované.

Kč 1490,–

možno zakoupit v alonu nebo objednat na recepce@salon-ostrava.cz

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/100485/virtual/www/domains/salon-ostrava.cz/wp-content/themes/exort/inc/views/content-single.php on line 74

Komentáře nejsou povoleny