Péče o nohy v domácím prostředí

Nastala nám doba, kterou si nikdo z nás nedokázal ani ve snu představit. Jsou zavřeny kosmetické salony kde jste si dopřávali pravidelnou péči a nevíme kdy toto období skončí. Pokožka nohou už není tak jemná a hebká, je často vysušená, šupinatá, někdy dokonce i popraskaná. Ach jo. No nic, nebudeme zoufat, dostanete od nás pár tipů jak to můžete zvládnout doma sami než se opět uvidíme a vše dáme opět do pořádku.

 

Ztvrdlou pokožku odstraníme Professional Foot File Margated Dabbs London.

Kč 890,–

Tento pilník na ztvrdlou pokožku je TOP mezi pilníky,  je vynikajícím nástrojem k dosažení profesionálních výsledků v pohodlí domova.

 

 

 

 

 

 

Prosím, vždy na suchou pokožku nohou, nejlépe před koupelí!

Poté si nanést peeling na plosky nohou, provést si krátkou masáž a následně si dopřejte koupel (doporučuji vysoce hydratační a relaxační koupel Hydrating Foot Soak Margaret Dabbs London). Po koupeli si můžete, pokud potřebujete, zakrátit nehty. A následně aplikovat vydatně krém na ošetření nohou Intensive Hydrating Foot Lotion Margaret Dabbs London.

Tip: pokud je vaše pokožka rozpraskaná, na noc použijte krém Foot Hygiene Cream, který pokožku silně vyživí a zregeneruje.

Kč 1490,–

možno zakoupit v alonu nebo objednat na recepce@salon-ostrava.cz

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/100485/virtual/www/domains/salon-ostrava.cz/wp-content/themes/exort/inc/views/content-single.php on line 74

Komentáře nejsou povoleny