Péče o nohy v profesionálním salonu

Často slyším větu, že je zbytečné chodit do salonu na pedikúru, já si to doma obrousím (něčím, obvykle vším možným). Odpovídám vždy: Ono to stačí, pokud nevyzkoušíte odbornou péči, tak to nepoznáte :).

A jaký je tedy rozdíl? Neskutečný.
Už jen to, že se na hodinu posadíte na křeslo, nic nemusíte a druzí se starají o vás a dobře.

Nejprve se provede dezinfekce a tonizace pokožky pro pocit čistoty a lehkosti. Poté následuje diagnostika, vyhodnocení a stanovení postupu péče. Následně už se začne samotné provedení ošetření zakrácení nehtů, úprava nehtového okolí, odstranění zrohovatělé pokožky pomocí speciální vysokootáčkového přístroje a nástavcům určeným k ošetření pokožky a nehtů. Na závěr se aplikuje výživný přípravek podle stavu a typu pokožky. Vyživí se nehty a okolí nehtů, ztonizuje se pokožka.

Dále si můžete dopřát doplňující péči: peeling, masáž, zábal, lakování, aplikaci permanentního laku. Vše dle vašeho výběru.

Vše je bezbolestné a velmi relaxační a příjemné. Po ošetření je pokožka velmi hladká a jemná odlehčená nikoliv citlivá a bolestivá. Doporučuji ošetření opakovat za 3–6 týdnů, dle stavu vašich nohou. Doporučení provede zkušená pedikérka.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/100485/virtual/www/domains/salon-ostrava.cz/wp-content/themes/exort/inc/views/content-single.php on line 74

Komentáře nejsou povoleny